Zastępca Głównej Księgowej

Twoje zadania:
• Księgowanie i rozliczanie faktur zakupu z przyjęciami magazynowymi
• Kontrola rozrachunków kontrahentów, uzgadnianie sald
• Prowadzenie i uzgadnianie rejestru VAT zakupu oraz właściwe rozliczanie podatku VAT naliczonego
• Kalkulacja i księgowanie rezerw oraz rozliczanie RMK
• Bieżąca analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych
• Przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych
• Współpraca w zakresie prawidłowej ewidencji i rozliczania środków trwałych
• Księgowanie faktur inwestycyjnych i kosztowych
• Sporządzanie zestawień na potrzeby spółki
• Sporządzanie sprawozdań finansowych
• Sprawdzanie podatku naliczonego i przygotowywanie JPK, VAT-UE w tym zakresie
• Podatek CIT – naliczanie, sporządzanie deklaracji rocznych
• Sporządzanie sprawozdań do NBP
• Intrastat – sporządzanie deklaracji
• Podatek od środków transportowych, od nieruchomości – kalkulacja i sporządzanie deklaracji
• Podatek u źródła – identyfikacja obowiązku, ewidencja, kalkulacji

Nasze wymagania:
• Wykształcenie wyższe (ekonomia/rachunkowość)
• Kilkuletnie praktyczne doświadczenie w obszarze pełnej księgowości
• Bardzo dobra obsługa pakietu Office
• Komunikatywność, punktualność, skrupulatność, zaangażowani

Oferta:
• umowa o pracę oraz nastawienie na jak najdłuższą współpracę
• praca od poniedziałku do piątku
• system premiowania
• pakiet benefitów pracowniczych
• system płatnych poleceń pracowniczych
• praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• możliwość rozwoju poprzez szkolenia oraz dofinansowanie do nauki