AKTUALNE OFERTY PRACY

Firma MEGA Sp. z o.o. w związku z ciągłym rozwojem i poszerzaniem działalności
poszukuje pracowników z różnymi umiejętnościami i doświadczeniem.
W sprawie ofert pracy prosimy o kontakt z Działem HR:
e-mail: rekrutacje@mega-nysa.pl
tel.: +48 797 143 899


Proces rekrutacji
Polityka informacyjna

Na lokalnym rynku jesteśmy znani od bardzo dawna. Jednak wraz z dołączeniem do grupy Benalu chcemy kontynuować historię MEGI w nowej odsłonie.

Usprawniamy procesy, zwiększamy produkcję oraz poszerzamy asortyment.
Inwestycje dotyczą również zmian w obszarze zarządzania organizacją jak również podejścia do Pracowników i innych kwestii pracowniczych.

Chcemy, aby nasi pracownicy wiązali się z nami w wymiarze długofalowym, dlatego po pozytywnym przejściu okresu próbnego oferujemy umowę o pracę na czas nieokreślony.
Stawiamy na wydajność. Uruchomiliśmy w pełni zautomatyzowany system premiowania, który nagradza pracowników przekraczających określone normy pracy.

Wierzymy, że MEGA Team to nasz największy kapitał, a rozwój to naturalna potrzeba człowieka, dlatego chętnym Pracownikom finansujemy szkolenia podnoszące kwalifikacje.

W celu poprawy komfortu pracy zainwestowaliśmy w ogrzewanie w naszych halach produkcyjnych. Uruchomiliśmy program płatnej rekomendacji pracowniczej, w planach mamy kolejne programy socjalne, rozwojowe i integracyjne.

Proces rekrutacji

  1. Wyślij aplikację drogą mailową na adres rekrutacje@mega-nysa.pl lub drogą pocztową na adres: Dział Kadr, MEGA Sp. z o.o. , ul. Piłsudskiego 55, 48-303 Nysa.
  2. Jeśli uznamy, że Twoje doświadczenie pasuje do profilu naszej działalności skontaktujemy się z Tobą.
  3. Pierwszy kontakt to rozmowa telefoniczna nt. szczegółów Twojego doświadczenia i oczekiwań obu stron.
  4. Wybrane osoby zapraszamy na spotkanie na terenie firmy, w którym zwykle uczestniczy bezpośredni przełożony. Może się zdarzyć, że na tym etapie postanowimy pokazać Ci jak wygląda praca w wybranym miejscu.
  5. Na podstawie przedstawionych przez kandydata oczekiwań składamy Naszą propozycję.
  6. Robimy wiele, aby dojść do porozumienia i jeśli Nam się to uda zapraszamy Cię na pokład MEGI.