ZASTĘPCA DYREKTORA PLANOWANIA

Wymagania:

  • Doświadczenie w planowaniu w obszarze produkcji min 2 lata,
  •  Znajomość technologii wykonania konstrukcji stalowych (mile widziana),
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Zdolności analityczne, dokładność,
  • Umiejętność współpracy i integracji w zespole.

Zakres obowiązków :

  • Współtworzenie i aktualizacja Master planu w oparciu o zapotrzebowanie klientów,
  • Współtworzenie planów produkcji krótko- i długoterminowych,
  • Aktualizacja dat zakończenia zleceń projektowych w systemie wspomagającym produkcję w oparciu o plan produkcji,
  • Współtworzenie tygodniowych planów produkcji dla poszczególnych wydziałów,
  • Bieżąca kontrola realizacji planów produkcyjnych tygodniowych,
  • Analiza i raportowanie odchyleń  w realizacji planów,
  • Inicjowanie i wdrażanie projektów wewnętrznych zmierzających do doskonalenia funkcjonujących systemów planowania i analizowania produkcji,
  • Bieżąca aktualizacja danych w systemie,
  • Ścisła współpraca z kierownikami działów i wydziałów zaangażowanych w proces produkcji.

Kandydatom oferujemy:

  • Możliwości rozwoju zawodowego.
  • Zdobycie doświadczenia w międzynarodowej grupie.

Curriculum Vitae (mile widziane ze zdjęciem), wraz z klauzulą:
„Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MEGA Sp. z o.o., ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 55 w Nysie, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko na które aplikuję” prosimy przesłać na adres e-mailowy rekrutacje@mega-nysa.pl
lub na adres pocztowy firmy jak powyżej.