Twoje zadania:

  • wprowadzanie struktur produktów do systemu ERP na podstawie dokumentacji konstrukcyjnej
  • zakładanie indeksów i przypisywanie technologii w systemie ERP na podstawie obowiązujących standardów technologicznych
  • aktualizacja struktur produktów/zleceń produkcyjnych w celu reagowania na bieżące potrzeby obszaru produkcji i zakupów
  • weryfikacja zgodności struktur BOM z rzeczywistością
  • weryfikacja czasów technologicznych

Nasze wymagania:

    • wykształcenie techniczne – min. Technikum
    • biegła znajomość obsługi komputera: pakiet Office w szczególności Excel
    • mile widziana znajomość procesów produkcyjnych:
      – cięcie laserem
      – cięcie gilotyną lub piłą taśmową
      – krępowanie na prasach krawędziowych
      – spawanie – MIG/MAG; MMA;TIG

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • doświadczenie w pracy z systemem ERP (np. SAP lub inny)
  • zmysł techniczny, samodzielność w działaniu

Oferta:

  • umowa o pracę oraz nastawienie na jak najdłuższą współpracę
  • system premiowania
  • pakiet benefitów pracowniczych
  • system płatnych poleceń pracowniczych
  • praca w firmie stale rozwijającej się o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość współpracy w młodym i dynamicznym zespole
  • szkolenia specjalistyczne