Specjalista ds. sprzedaży

Zadania:

  • Odpowiedzialność za redukcję stanów magazynowych,
  • Przeprowadzenie inwentaryzacji części przeznaczonych na sprzedaż,
  • Zaproponowanie i wdrożenie działań inicjujących aktywną sprzedaż (blachy stalowe, blachy aluminiowe, profile, instalacje pneumatyczne, elektryczne itp.)
  • Prowadzenie rozmów z potencjalnymi klientami, finalizowanie sprzedaży.

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży, w tym w sprzedaży internetowej,
  • Silne nastawienie na realizację celów sprzedażowych,
  • Wiedza lub/i doświadczenie w zakresie produktów (blachy, profile, pneumatyka, elektryka), która pozwoli oszacować kanały sprzedaży oraz potencjalnych kupców.
  • Inicjatywna w działaniu,
  • Umiejętność prowadzenie rozmów handlowych, w tym negocjacji
  • Doświadczenie w obszarze logistyki związane zarządzaniem stanami magazynowymi będzie mile widziane.

Oferta:

  • Możliwość dołączenia do firmy z wypracowaną na przestrzeni lat marką, która obecnie jest stale rozwijana w związku ze zmianą właściciela,
  • Umowa o pracę,
  • Wynagrodzenie powiązane z wynikami sprzedaży.

Curriculum Vitae (mile widziane ze zdjęciem), wraz z klauzulą:
„Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MEGA Sp. z o.o., ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 55 w Nysie, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko na które aplikuję” prosimy przesłać na adres e-mailowy rekrutacje@mega-nysa.pl
 lub na adres pocztowy firmy jak powyżej.