Specjalista ds. logistyki pojazdów

Wymagania:

  • Doświadczenie w planowaniu w obszarze produkcji min 2 lata,
  •  Znajomość technologii wykonania konstrukcji stalowych (mile widziana),
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Zdolności analityczne, dokładność,
  • Umiejętność współpracy i integracji w zespole.

Zadania:

  • monitorowanie i kontrola stanu magazynowego gotowych pojazdów
  • obsługa i wydawanie pojazdów kierowcom.
  • kontrola zgodności pojazdu z zamówieniem i ogólnym stanem technicznym przed wydaniem
  • bieżąca rejestracja daty odbioru i innych informacji wydanych pojazdów w systemie informatycznym.
  • kontakt z klientem i firmami transportowymi w zakresie potwierdzenia terminu odbioru danego pojazdu.

Wymagania:

  • komunikatywny j. angielski w zakresie obsługi zagranicznych kierowców odbierających pojazdy, j. niemiecki byłby dodatkowym atutem.
  • obsługa komputera w zakresie podstawowych programów użytkowych (Microsoft Office) a także systemów operacyjnych.
  • dyspozycyjność w zakresie sporadycznych odbiorów pojazdów poza normalnymi godzinami pracy 8-16
  • otwartość na nowe zadania a także gotowość w sytuacjach wymagających szybkiej reakcji.

Oferta:

  • Możliwość dołączenia do firmy z wypracowaną na przestrzeni lat marką, która obecnie jest stale rozwijana w związku ze zmianą właściciela,
  • Umowa o pracę oraz nastawienie na jak najdłuższą współpracę,
  • Szkolenia specjalistyczne.

Curriculum Vitae (mile widziane ze zdjęciem), wraz z klauzulą:
„Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MEGA Sp. z o.o., ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 55 w Nysie, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko na które aplikuję” prosimy przesłać na adres e-mailowy rekrutacje@mega-nysa.pl
 lub na adres pocztowy firmy jak powyżej.