Samodzielna Księgowa (-y)

Podstawowe zadania na stanowisku:

  • Księgowanie i rozliczanie faktur zakupu z przyjęciami magazynowymi,
  • Kontrola rozrachunków kontrahentów, uzgadnianie sald,
  • Prowadzenie i uzgadnianie rejestru VAT zakupu oraz właściwe rozliczanie podatku VAT naliczonego,
  • Znajomość przepisów ustawy o CIT i VAT,
  • Sporządzanie sprawozdań do GUS i Intrastat.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie ekonomiczne,
  • Doświadczenie praktyczne w obszarze księgowości,
  • Bardzo dobra obsługa pakietu Office,
  • Komunikatywność, punktualność, skrupulatność, zaangażowanie.

Kandydatom oferujemy:

  • Możliwość dołączenia do firmy z wypracowaną na przestrzeni lat marką, która obecnie jest stale rozwijana w związku ze zmianą właściciela,
  • Umowa o pracę na zastępstwo z możliwością przedłużenia,
  • Szkolenia specjalistyczne.

Curriculum Vitae (mile widziane ze zdjęciem), wraz z klauzulą:
„Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MEGA Sp. z o.o., ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 55 w Nysie, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko na które aplikuję” prosimy przesłać na adres e-mailowy rekrutacje@mega-nysa.pl
lub na adres pocztowy firmy jak powyżej.