KIEROWNIK NARZĘDZIOWNI

Twoje zadania:

  • Prowadzenie i stałe rozwijanie magazynu narzędzi oraz jego obsługa w programie PWSK Narzędziownia,
  • Prowadzenie analiz zużyć narzędzi, kosztów tych narzędzi oraz optymalizacja procesu wydawania narzędzi, zakupów itp.,
  • Składanie zamówień na uzupełnienie stanów magazynowych narzędzi,
  • Przyjmowanie i wydawanie narzędzi pracownikom produkcyjnym,
  • Przyjmowanie zużytych, uszkodzonych elektronarzędzi oraz urządzeń i kierowanie ich do likwidacji lub działu napraw.

Nasze wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie i wiedza z zakresu gospodarki narzędziowej,
  • Otwartość do nauki,
  • Umiejętność obsługi klienta wewnętrznego (codzienny kontakt z Pracownikami),
  • Umiejętność współpracy (np.: kontakt z Kierownikami Wydziałów),
  • Inicjatywa w działaniu oraz asertywność,
  • Podstawy języka angielskiego.

Oferta:

  • Możliwość dołączenia do firmy z wypracowaną na przestrzeni lat marką, która obecnie jest stale rozwijana w związku ze zmianą właściciela,
  • Umowa o pracę oraz nastawienie na jak najdłuższą współpracę (możliwość drugiej umowy na czas nieokreślony),
  • System premiowania powiązany z wynikiem firmy,
  • Szkolenia specjalistyczne

Curriculum Vitae (mile widziane ze zdjęciem), wraz z klauzulą:
„Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MEGA Sp. z o.o., ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 55 w Nysie, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko na które aplikuję” prosimy przesłać na adres e-mailowy rekrutacje@mega-nysa.pl
lub na adres pocztowy firmy jak powyżej.