Inżynier Procesu

Miejsce pracy: Nysa

Zadania:

  • Inicjowanie, rozwijanie i wdrażanie projektów związanych z optymalizacją procesów produkcyjnych,
  • Współudział we wdrażaniu nowych produktów na produkcji,
  • Aktywna współpraca na linii Produkcja – dział Technologiczno/Konstrukcyjny w celu usuwania wszelkich niezgodności.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne,
  • Doświadczenie związane z procesami produkcyjnymi w firmie produkcyjnej, mile widziane w branży automotive bądź innej związanej z konstrukcjami stalowymi lub/i aluminiowymi,
  • BZnajomość rysunku konstrukcyjnego, procesów spawania i montażu konstrukcji,
  • Inicjatywa w działaniu,
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne,
  • Umiejętność prowadzenia prezentacji,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożlwiającym komunikację.

Oferta:

  • Możliwość dołączenia do firmy z wypracowaną na przestrzeni lat marką, która obecnie jest stale rozwijana w związku ze zmianą właściciela,
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach pod okiem doświadczonych współpracowników
  • Umowa o pracę oraz nastawienie na jak najdłuższą współpracę,
  • Szkolenia specjalistyczne

Curriculum Vitae (mile widziane ze zdjęciem), wraz z klauzulą:

„Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MEGA Sp. z o.o., ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 55 w Nysie, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko, na które aplikuję.”

Prosimy przesłać na adres e-mailowy rekrutacje@mega-nysa.pl lub na adres pocztowy firmy jak powyżej.